podzimanie
Albert rekonstrukce
pohadky podzim

Hypermarket Albert

Hypermarket

Hypermarket Albert aktuálně prochází rekonstrukcí
a prodejna je dočasně uzavřena.
Po znovuotevření prodejny v průběhu října 2019 se můžete těšit na bohatý sortiment, moderní prodejnu a přehledné rozmístění produktů. Děkujeme za pochopení.

Hypermarket Albert v Obchodním centru Dragoun nabízí na své ploše 4500 m² opravdu  vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z více než 25 000 položek. Díky prestižnímu ocenění Národní cena kvality České republiky, které obchodní řetězec Albert získal již potřetí, si můžete být jisti kvalitou nabízeného zboží. Takto oceněné společnosti musí trvale splňovat nebo dokonce překračovat očekávání a především pak projevovat každodenní úsilí zkvalitnit nabídku výrobků a služeb pro koncové zákazníky.
U vstupu naleznete sezonní zboží či zboží z katalogů, dále prodejna disponuje pekárnou, která nabízí denně čerstvé pečivo vlastní výroby i produkty od lokálních dodavatelů, a nechybí samozřejmě ani obsluhované úseky masa, ryb, uzenin, sýrů a lahůdek. Centrum celé prodejny však představuje prostor s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny, kde zákazníci navíc naleznou recepty pro inspiraci k vaření – stejně jako v oblíbeném Albert magazínu.
Hypermarket Albert se ale nesoustředí výhradně na jídlo. Čeká zde na vás i široká nabídka vín a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů, oddělení drogerie a kosmetiky, vybavení do kanceláří, textil, knihy, hygienické potřeby, vše pro zvířata a mnoho dalšího.
Napříč všemi sortimenty jsou k dostání produktové řady vlastních značek BASIC, Albert Quality, Albert Excellent, Albert Bio a nově také Albert Veggie pro vegetariány nebo Albert FreeFrom pro zákazníky potýkajícími se s intolerancí na lepek či laktózu.
Při placení máte v hypermarketu Albert nyní nově možnost uplatnit stravenky společnosti Sodexo. Pro opravdu výhodný nákup připravuje hypermarket Albert každý týden letáky s akčními položkami, oblíbené jsou také sběratelské kampaně pro děti i dospělé. Koupí igelitové tašky navíc můžete přispět Nadačnímu fondu Albert, který prostředky rozděluje do projektů v jednotlivých regionech.
Těšíme se na vás.

Otevírací doba:

denně 7:00 – 21:00

Kontaktní informace:

E-mail: sm.0827@albert.cz, info@ahold.cz
Telefon na prodejnu: +420 720 742 819
Vedoucí prodejny: Jana Vorlová

 

http://www.albert.cz/

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Obchody a služby / Seznam obchodů » Hypermarket Albert

Obchodní centrum Dragoun, Cheb


 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2018