jaro main
respiratory nutne
Jak je otevřeno?
Pravidla respirator ruce rozestup

bossini

Móda, obuv a doplňky

Jedna z nejoblíbenějších mezinárodních značek oblečení s pobočkami ve více než čtyřiceti zemích světa nabízí zákazníkům unikátní materiály, hravé barvy a dostupné ceny. Nyní můžete nakupovat i online z pohodlí domova www.bossini.eu.
Nabízí jednoduché nadčasové oblečení, které lze snadno vzájemně kombinovat a které nepodléhá neustále se měnícím trendům. Zároveň je to zboží kvalitní, které využívá nejnovějších poznatků a technologií, ale je dostupné pro běžného člověka.
Značka bossini se orientuje především na oblečení pro volný čas za příjemné ceny. V dámské i pánské kolekci  lze ale najít i kousky, které se skvěle hodí do práce či na slavnostnější příležitost.
Bossini věnuje velký prostor i dětským kolekcím. U dětského oblečení dbá jak na kvalitu a funkčnost, tak i na hravost. Oblečení by nejmenší zákazníky mělo bavit nosit.
Značka bossini funguje na několika set milionovém asijském trhu už více než pětadvacet let. Nezaměnitelné zelené obchody můžete nalézt kromě Hong Kongu, centrální Číny, Singapuru a Taiwanu i v Malajsii, Indii či Keni. Po nedávném úspěšném vstupu na rumunský a bulharský trh se značka rozhodla expandovat nyní i do Česka a na Slovensko.
Bossini si klade za dlouhodobý cíl stát se nejoblíbenější značkou oblečení pro každodenní nošení. Obchody jsou navrženy tak, aby nakupování bylo co nejpříjemnějším zážitkem a značka tak naplnila hlavní firemní hodnotu. Tou je přinášet pocit štěstí a spokojenosti jak zákazníkům, tak i zaměstnancům.

Otevírací doba:

denně 9:00 - 20:00

Kontaktní informace:

E-mail: bossini-cheb@bossini.eu
Telefon: +420 417 637 588
Vedoucí prodejny: Jana Mihulková

 

 

https://www.bossini.eu/

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Obchody a služby / Seznam obchodů » bossini

Užijte si nákupy v největším obchodním centru v Chebu!


 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2021