jaro main

BUSHMAN

Móda, obuv a doplňky

Značka BUSHMAN nabízí módní a outdoorové oblečení pro cestování i volný čas vyrobené z vysoce kvalitních přírodních materiálů s  mnoha funkčními detaily, které oceníte nejen v divočině, ale i v městské džungli. BUSHMAN svým nezaměnitelným stylem a originalitou nepodléhá módním trendům, ale klade důraz na trvanlivost a nadčasovost. V kolekcích pro muže i ženy najdete originální trička, mikiny a svetry, košile, praktické a odolné kapsáče, klasické kalhoty a jeansy, bundy a vesty s funkčními detaily a v neposlední řadě řadu doplňků.

Filozofie:
BUSHMAN outdoorové oblečení a vybavení je navrhováno pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Bushman Expedition Outfitters
Všechny produkty, které vyrábíme, musí být spolehlivé a praktické a hlavně vás musí na vašich cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, bavlnu, vlnu, len, bambus, kůži, ap. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností.

Respect for Nature
Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujme životní prostředí. Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů se dají na konci své cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat.

Otevírací doba:

denně 8:00 - 20:00

Kontaktní informace:

E-mail: bushman-cheb@jth.cz
Telefon na prodejnu: +420 417 637 585
Vedoucí prodejny: Jitka Kamarýtová

BUSHMAN na facebooku

http://www.bushman.cz

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Obchody a služby / Seznam obchodů » BUSHMAN

Obchodní centrum Dragoun, Cheb


 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2018