SLEVY LETNI 24

Erotic City

Služby a ostatní

Erotic City – Zdraví, vztahy, radost

Přijďte se k nám inspirovat novinkami ze světa erotiky. Používání erotických pomůcek je naprosto přirozené a běžné. Erotické hračky jsou určeny nejen ke zpestření sexuálního života jednotlivce či páru, ale mají i velký pozitivní vliv na naše zdraví. Odbourávají stres, napětí a přinášejí do života duševní rovnováhu, pocit štěstí a uspokojení.
U nás se nemusíte o svých potřebách a touhách stydět mluvit. Rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší právě pro vás. Budete odcházet s příjemným pocitem, že jste udělali něco dobrého pro svoji fyzickou i duševní pohodu.
V prodejně Erotic City nenajdete pouze erotické pomůcky, ale i spodní prádlo, afrodiziaka, masážní oleje, kosmetiku, BDSM pomůcky, erotické hry a žertovné předměty. U nás najdete pomůcky pro zdraví, potěšení i zábavu.
Prodejna slouží i jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží na e-shopu. Zboží si zarezervujete z pohodlí domova a vyzvednutí v prodejně si naplánujete podle svých časových možností. Rezervace zboží v prodejně je zdarma.

Těšíme se na Vás v prodejně Erotic City.

Otevírací doba:

denně 9:00 - 20:00

Kontaktní informace:

E-mail: info@cityrealex.com
Telefon: +420 737 221 295
Vedoucí prodejny: Veronika Srnská

Erotic City na Facebooku a Instagramu

http://www.eroticcity.cz/

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Obchody a služby / Seznam obchodů » Erotic City

Užijte si nákupy v největším obchodním centru v Chebu!


 

 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2024