jaro main 24
kvetnová oteviraci doba

Kariéra

Společnost ONEplanet,ONEbusiness s.r.o., hledá pro svého významného klienta novou posilu do teamu Direct Retail na tuto pozici.

NÁPLŇ PRÁCE:
-Poskytování služeb a poradenství v oblasti prodeje produktu
-Servis a vyřizování reklamací, péče o zákazníka
-Tvorba nabídky dle potřeb zákazníka

CO OD VÁS POŽADUJEME:
-Výborné komunikační schopnosti
-Zkušenost s prodejem a zákaznickou podporou
-Reprezentativní vystupování, profesionální přístup
-Flexibilitu (práce na směny)

CO NABÍZÍME:
-Pracovní smlouvu na HPP
-Nadstandardní finanční ohodnocení (170 -220,- Kč/hod.)
-Motivační bonusy dle výkonu
-Stanete se součástí profesionálního týmu na vybraném prodejním místě
-Řádné zaškolení před nástupem do zaměstnání
-Možnost profesního růstu

V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím našeho personalistu: Petra Micková, tel.: 722 905 277, e-mail: petra.micková@oneplanet.cz

ccc do 26duben erotic do 30 duben
altmansisnay do 5 5 24
altman stredni celorocni neutral AkvaZoo neutral

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / O nás / Kariéra

Užijte si nákupy v největším obchodním centru v Chebu!