letni nakupy
Exe opening do konce června 2020

Albert

Albert Bio – výhodná nabídka chutných biopotravin

Lidé si zvykli, že pokud chtějí nakoupit biopotraviny, není to už takový problém jako v minulosti. Nicméně mnohým přijde stále přirozené nakupovat takový typ zboží ve specializovaných bioprodejnách, a to často za velice vysoké částky. Albert svou značkou Albert Bio tento zažitý stereotyp beze zbytku rozbíjí. Nejen že díky ní není třeba vyhledávat specializované prodejny se zaměřením na biopotraviny, ale výrobky srovnatelné s konkurencí nabízí za daleko výhodnější cenu.

Biopotraviny Albert Bio jsou navíc velice chutné, výživné a prosté pesticidů. Zvířata jsou chována s ohledem na své zdraví a kulturní prostředí. Biododavatelé jsou pečlivě vybíráni v důkladném výběrovém řízení.
V současnosti spolupracuje Albert s 39 dodavateli biopotravin. Samozřejmostí jsou certifikáty od jedné ze tří organizací spadajících pod Ministerstvo zemědělství ČR.

Albert Bio = chutné biopotraviny za nižší ceny oproti srovnatelné nabídce úzce specializovaných bioprodejen

Jaké výrobky najdete v řadě Albert Bio?

Momentálně nabízí Albert více než 160 druhů biopotravin. Pod vlastní značkou Albert Bio naleznete kolem 70 druhů zboží – ovoce, zeleninu, luštěniny, čajové pečivo, mouk​y​, nápoje, cukrovinky, čaje i méně známé produkty, jako třeba jáhly, kuskus nebo mungo. Představitelem řady Albert Bio je například med květový. Tento produkt byl testem TN.cz z 30. 5. 2013 vyhodnocen jako nejlepší z testovaných medů. Oceněna byla jeho výtečná chuť plná květů nebo cukernatost ukazující na skutečně prvotřídní kvalitu daného výrobku. Med květový značky Albert Bio je tak dobrou ukázkou toho, že při správném výběru biopotravin nemusí zákazník snížit své chuťové požadavky.

Vývoj vlastní řady Albert Bio stále pokračuje. Na letošní rok je plánováno rozšíření nabídky o dalších 30 výrobků, mezi kterými budou jogurty, sušenky, rýže, těstoviny atd. Na specializované prodejny tedy můžete zapomenout. Nová řada Albert Bio vám u svých výrobků přináší čtyři důležité vlastnosti, které oceníte – kvalitu srovnatelnou s bioprodukty ze speciálních prodejen, nižší cenu oproti konkurenci, skvělou chuť a hlavně jistotu, že se stravujete skutečně zdravě. Tak dobrou zdravou chuť!

ccc 50 slevadr.max
orionRB Bižuterie_svatba
bossini Leaaltman

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Albert

Užijte si nákupy v největším obchodním centru v Chebu!


 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2020