seniori
nakupy online
rouska
dezinfekce
korona
Exe opening do konce dubna

Akce a novinky

JAK JE U NÁS OTEVŘENO:

Hypermarket Albert: 7:00-20:00
V souladu s nařízením vlády ČR, v době od 8 do 10 hod. bude umožněno nakupovat pouze lidem nad 65 let, dále také držitelům průkazu ZTP/P včetně doprovodu a dále také zaměstnancům zařízení poskytujících pečovatelskou službu.
FOKUS Optik: 9:00 -17:00
Akvazoo: 9:00 -20:00
GECO Tabák: 8:00 - 20:00
Vineco: 11:00 -18:00
Květinářství Flamengo: 10:00 - 18:00
dm drogerie markt: 9:00 -18:00
Česká pošta: 9:00 -16:00 ( Po-Pá), víkend zavřeno
Orion 9:00 - 18:00

Nákupy z pohodlí domova - doručení domů

Orion www.oriondomacipotreby.cz/
CCC www.ccc.eu
bossini www.bossini.eu
Hervis sport www.hervis.cz
Erotic city www.eroticcity.cz

od 21. března 2020

S ohledem na vývoj epidemie koronaviru a nařízení karantény se mění otevírací doba (Po-Pá 9:00-16:00h) a uzavírá se o sobotách a nedělích do odvolání pobočka České pošty, s.p. s platností od 19.3.2020 včetně!

od 20. března 2020

V prodejnách potravin, drogeriích a lékárnách smějí být od pátku mezi 7:00 a 9:00 pouze zákazníci starší 65 let.

od 19. března 2020

Dochází k změně otevírací doby. Prodejna Albert v našem centru bude otevřena pouze do 20 hodin!

Vláda zakazuje od půlnoci všem osobám přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin v čase od 10:00 do 12:00 s výjimkou osob starších 65 let a majitelů, provozovatelů nebo zaměstnanců prodejny. Opatření má chránit seniory před koronavirem.

od 18. března 2020

Celorepubliková povinnost chodit na veřejnosti jen se zakrytým nosem a ústy (respirátorem, rouškou či šátkem) začne platit o půlnoci ze středy na čtvrtek. O své vůli ji už během úterý a středy zaváděly a zavádějí jednotlivá města či kraje.

od 17. března 2020

Dnešním dnem je dočasně uzavřena naše Dr.Max Lékárna.

Dr.Max Lékárně, jakožto poskytovateli zdravotních služeb, zákon ukládá povinnost zajistit, aby v lékárně po dobu jejího provozu byl vždy přítomen vedoucí lékárník nebo jím pověřený farmaceut. Z důvodu umístění zaměstnanců (farmaceů) do povinné nařízené karantény nebo péče o nezletilé děti není schopna naše chebská provozovna zajistit zákonem požadované personální obsazení.
 

od 14. března 2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že Obchodní centrum Dragoun Cheb zůstává otevřené.
Ovšem dle rozhodnutí vlády ČR s účinností od 14. března 2020 (sobota) od 6.00 se uzavírají všechny obchody, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, chovatelských potřeb a pak prodejny s výpočetní technikou, spotřební elektronikou a také novinami a tabákovými výrobky.
Toto opatření bude trvat do 24. března 2020 6:00 hodin. Sledujte, prosím, naše sociální sítě, kde vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!

od 13. března 2020 až do odvolání

Vážení zákazníci,

s ohledem na opatření vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu je od dnešního rána v našem obchodním centru uzavřena restaurace ASIA WOK a ORIENTAL CUISINE & SUSHI BAR.

Prostory a jednotlivé prodejny zůstávají otevřeny. V provozu zůstává rovněž hypermarket Albert. Všechny plánované akce našeho centra jsou zrušeny. O znovuotevření budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Přejeme všem co nejklidnější prožití těchto dnů a co nejdřívější návrat do běžného života.

Vaše Obchodní centrum Dragoun Cheb.

od 10. března 2020

V návaznosti na mimořádné opatření Bezpečnostní rady státu jsme nuceni zrušit všechny nadcházející či plánované akce a eventy v našem obchodním centru a to až do odvolání. Jedná se o preventivní opatření, které se vztahuje jen na akce a eventy. Běžný provoz centra jednotlivých prodejen zatím není omezen. Posílili jsme veškerá doporučovaná preventivní a hygienická opatření. Omlouváme se vám za vzniklé komplikace, ale bezpečnost a zdraví je na prvním místě. Situaci budeme neustále vyhodnocovat. Důrazně žádáme všechny osoby, na které se vztahují opatření orgánů ochrany veřejného zdraví, aby dbaly těchto opatření, nepohybovaly se bezdůvodně v prostorech obchodního centra a neohrožovaly tak ostatní návštěvníky a personál v obchodním centru. V případě potřeby můžete své dotazy směřovat na e-mail press@jth.cz.
Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost.

hervisorion
erotic citybossini Lea
albert legodr.max

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Akce a novinky

Otevírací doba během karantény


 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2020