SLEVY LETNI 24

FOKUS optik

Péče o tělo a zdraví

Síť očních optik FOKUS oslavila v roce 2023 75. výročí od první zmínky, která se datuje až do roku 1948. Do dnešního dne stihl FOKUS vyrůst na jedničku ve svém segmentu v Česku i na Slovensku.

Má nyní téměř 160 poboček v obou zemích, zaměstnává stovky odborníků a stará se o zrak přibližně 200 tisícům klientů ročně. Zakládáme si na profesionalitě, individuálním a moderním přístupu se 100 % péčí o zrak našich klientů. 

Právě v Obchodním centru Dragoun můžete najít naši optiku s moderními přístroji na měření zraku. Spolu s odborným poradenstvím provádíme také aplikaci kontaktních čoček nebo servis brýlí ultrazvukovým přístrojem.

Nabízíme nejen kvalitní, ale také cenově dostupné produkty. Vybrat si zákazníci mohou z interních obrub značky OKKO, ze světových značek dioptrických obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dalšího doplňkového sortimentu jako jsou kapky do očí, sady na čištění brýlí nebo pouzder na brýle.

Objednejte se na měření zraku ještě dnes osobně nebo online na www.fokusoptik.cz.
Naši optometristé jsou pro vás ochotně k dispozici.

Na našich webových stránkách v sekci https://fokusoptik.cz/zrakopedie najdete nejnovější články a poznatky ze světa optiky, rady v péči o váš zrak a další zajímavosti, které pro vás zpracovávají naši odborníci z řad optometristů a odborných garantů. Více o aktuálních akcích, které právě probíhají na našich optikách najdete zde https://fokusoptik.cz/akce.

Otevírací doba:

denně 9:00 - 20:00

Kontaktní informace:

E-mail: cheb@fokusoptik.cz
Telefon: +420 725 245 983
Vedoucí prodejny: Alexandra Ferešová

 

http://www.fokusoptik.cz

Fotogalerie obchodu:

Jste na stránce: Obchodní centrum Dragoun / Obchody a služby / Seznam obchodů » FOKUS optik

Užijte si nákupy v největším obchodním centru v Chebu!


 

 

Copyright © Obchodní centrum Dragoun 2024